Japán harcművészet és önvédelem gyerekeknek és felnőtteknek, Budapest, Nagykovácsi. Ju jitsu - Chi ryu Aiki jitsu - Judo - Okinawa Kobudo - Iaido - Sport Ju jitsu - Jiu jitsu

Judo - Ju jitsu - Chi ryu Aiki jitsu - Iaido - Okinawa Kobudo
08
ápr

Európa Kupa , Szigetszentmiklós, 2022.03 12-13.

Egyesületünk versenyzői elindultak a 2022.03.12-13.-án, Szigetszentmiklóson rendezett Európa Kupán. Büszkén jelenthetem be a teljes végeredményt. 8 nevezésből 1 arany, 4 ezüst, 2 bronz és 1 db 5. hely. Európa Kupa győztes lett Révhelyi Ervin, 2. lett: Muzsai Nimród Orion, Muzsai Huba Kitán, Száraz Dániel, 3. lett: Metz Dániel Zoltán és Muzsai Huba Kitán, 5. helyen végzett: Kopcsányi Máté. Sokat tapasztaltunk, így az EB előtti 1 hónapot kemény felkészüléssel fogjuk tölteni, mégpedig személyre szabott program alapján, ahogy ezen a szinten ez már kijár mindenkinek.Gratulálok a harcosoknak!!!!